اخباراخبار مهماروپامقررات اساسی

“کمیته دوما” روسیه خبر داد : ارز دیجیتال روسیه با نرخ ثابت

ایستگاه رادیو روسیه، Govorit Moskva به نقل از رئیس کمیته دولتی روسیه در بازارهای مالی که ادعا کرده است که این نهاد در نظر دارد که راه اندازی اوراق قرضه تحت حمایت دولتی را با روبل روسیه متمرکز کند خبر داد .

آناتولی آکساکوف در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد افزایش بدهی های خانوار گفت: نقطه قوت ما این است که دولت یک اوراق قرضه را پشت سر می گذارد “اما این یک معادله روبلانه است”. معاون توضیح داد که کوین رمزنگاری شده با بلاکچین ما با نرخ ثابت  1: 1 نسبت به روبل ارائه شده است.

آکساکوف همچنین مدل ایجاد یک سکه پایدار را توصیف کرد و بیان کرد که رمزنگاری ارز توسط یک سپرده بانکی از یک مقدار مشخص حمایت خواهد شد. بعد از آن یک موسسه بانکی برای انتشار یک مقدار معینی از دارایی های رمزنگاری با استفاده از تکنولوژی بلاکچین و پیوستن به نرخ ثابت 1: 1 تنظیم شده است.

Aksakov

بر اساس گزارش Mskagency از خبرگزاری مسکو:

 آکساکوف خاطرنشان کرد که اجرای تکنولوژی بلاکچین از لحاظ انتشار “پول رمزنگاری شده” امیدوار کننده است.

 

در اواخر ماه اکتبر، آکساکوف ادعا کرد که مهمترین رمزنگاریهای ارزشی مانند Bitcoin , Ethereum به “آینده ناپایدار” محکوم شده اند؛ زیرا آنها تحت حمایت چیزی نیستند ، و افزود که دلیل اصلاح اخیر پیش نویس قانون “دارایی های مالی دیجیتال”  در روسیه بود .

ایده راه اندازی یک رمزنگاری Cryptocurrency صادر شده توسط دولت روسیه، که CryptoRuble نامیده می شود، در اوایل سال 2018 با انجمن روسی Cryptocurrency و (Blockchain RACIB) مطرح شد و اعلام شد این سکه در اواسط سال 2019 ارائه خواهد شد.

با این حال، اخیرا مشاور Sergey Glazyev ، رئیس جمهور پیشین، ادعا کرد که در حال حاضر هیچ اقداماتی در این مورد وجود ندارد، در حالی که اعلام کرد که ابزارهای موجود می توانند برای انتشار بسیار سریع از رمزنگاری ارز مجوز دریافت کنند.

 

منبع
cointelegraph.
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *