اخباراخبار مهمتجزیه و تحلیل

بازار صعودی خواهد شد؟؟؟

شاخص ها همه به سمت سبزی

بیت کوین پس از عبور از قیمت ۳,۲۰۰ دلاری و به دنبال آن کل بازار در روند مثبت و سبز قرار دارند. اگر این موضوع نوید روند صعودی بدهد، تا انتهای سال با افزایش قیمت مواجه خواهیم بود.

با توجه به اینکه فصل تعطیلات میلادی نزدیک است، به نظر می‌رسد که بیت کوین روند سبز و مثبت به ارمغان می‌آورد و پیشرو خواهد داشت یا حداقل در حال حاضر اینگونه به نظر می‌رسد. ممکن است رسیدن به رقم ۳,۷۰۰ دلار پس از رکود ۳,۲۰۰ دلاری، مسیر مثبتی در افق چشم انداز بیت کوین باشد.

bitcoin-chart

معمولا سایر توکن ها نیز دنباله روی افزایش قیمت بیت کوین هستند و اکنون نیز نشانه هایی از افزایش ارزش کل بازار مشاهده می‌شود. با وجود روند مثبت توکن های مهم و هم چنین آلتکوین ها، به نظر می‌رسد که روند فعلی برای کل بازار صادق است.crypto-market

توکن ریپل (XRP) رشد ۹٫۸۵ درصدی و اتریوم رشد ۸٫۹۹ درصدی نسبت به معاملات روز گذشته داشته اند.

تام لی مدیرعامل فاندسترت (Fundstrat) این شرایط را پیش بینی کرده بود و بر موضع خود در خصوص روند صعودی بیت کوین و رسیدن قیمت آن به ۱۵ هزار دلار تا انتهای سال ایستاده است. البته شرایط فعلی هنوز طوری نیست که آن را جشن گرفت، با این حال مسیر صحیحی برای اصلاح بیت کوین می‌باشد.

ارزش بازار کریپتو طی ۴۸ ساعت با افزایش قیمت مواجه شده است و حدود ۲۰ میلیارد دلار به آن تزریق شده است. ابتدا ارزش بازار با رشد ۸ درصدی مواجه شد و به ۱۱۲,۸ میلیارد دلار رسید. در ۲۴ ساعت گذشته بازار کریپتو با افزایش ۱۰ درصدی مواجه شد و در حال حاضر حدود ۱۲۱,۷ میلیارد دلار می باشد.

اگرچه همواره باید هوشیار بود و هم چنین ارز دیجیتال نیز نوسانات خود را خواهد داشت، با این وجود شرایط فعلی قبل از شروع تعطیلات، برقی از امید در دل معامله کنندگان، سرمایه گذاران و مشتاقان ارز دیجیتال روشن می‌کند.

منبع
coininsider
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *