اخباراخبار مهم

پیش بینی جالب یک تحلیلگر: بیت کوین ۱۵۰ هزار دلاری و اتریوم ۹ هزار دلاری

یکی از بنیانگذاران شرکت تحلیل ارز رمزنگاری Blockfyre معتقد است که روند صعودی به بازار برخواهد گشت و شاهد افزایش ۱۴۰۰ درصدی قیمت بیت کوین و رسیدن آن به سطح ۱۵۰۰۰۰ دلار خواهیم بود. اتریوم و دیگر آلت کوین ها هم افزایش قیمت چشمگیری خواهند داشت.

سیمون ددیچ در توییتی در تاریخ ۴ ژوئن اظهار داشت که افزایش قیمت بیت کوین تاثیری بر کل بازار ارز رمزنگاری نخواهد گذاشت، البته آلت کوین های برتر بازار شاهد افزایش چشمگیر قیمت خواهند بود.

برگشتی به هیاهوی سال ۲۰۱۷  وجود ندارد

روند صعودی خیره کننده بیت کوین و ثبت بالاترین رکورد در سال ۲۰۱۷ با هیاهوی رسانه ها پیرامون بازار ارز رمزنگاری کامل شد.

همراه با رونق در عرضه اولیه سکه و فوموی (ترس از دست دادن) سرمایه گذار، پول به هر پروژه ای وارد شد به این امید که آنها از افزایش قیمت بیت کوین تقلید خواهند کرد.

این پیش بینی به حقیقت پیوست  و تقریبا بیشتر آلت کوین ها در طول سال ۲۰۱۷ افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کردند.

برخی ارزها بیشتر جلب توجه خواهند کرد

در حالی که ددیچ معتقد است که این اتفاق دیگر رخ نخواهد داد، اما او پیش بینی کرد که بازگشت روند صودی به بازار بیت کوین، منجر به افزایش قیمت برخی آلت کوین های برتر بازار خواهد شد.

او حتی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین با بیش از ۱۴۰۰ درصد افزایش از سطح فعلی ۹۷۵۰ دلار به سطح ۱۵۰۰۰۰ دلار خواهد رسید. طبق گفته ددیچ، اتریوم حتی می تواند عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته باشد و قیمت این ارز با ۳۵۷۰ درصد افزایش از سطح فعلی در حدود ۲۴۵ دلار به سطح ۹۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت. پیش بینی می شود که بایننس کوین با افزایش ۲۷۵۰ درصدی به سطح ۵۰۰ دلار برسد.

طبق این پیش بینی، چین لینک و تزوس افزایش بیشتری را شاهد خواهند بود. هر دو آنها به  سطح ۲۰۰ دلار خواهند رسید و به ترتیب ۴۴۵۰ درصد و ۶۸۰۰ درصد افزایش خواهند یافت.

اما این افزایش ها در مقایسه با پیش بینی وی درباره ویچین ناچیز است. این ارز با ۱۴۱۰۰ درصد افزایش از سطح فعلی در حدود ۰.۰۰۷ دلار  به سطح ۱ دلار می رسد.

ویچین اخیرا برای بهبود قابلیت ردیابی محصولات غذایی با شرکت های تامین گوشت تازه در چین و همچنین شرکت تابعه والمارت همکاری کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن